Včeraj se je v Vignju (Pelješac) zaključilo tekmovanje v disciplini foil slalom v organizaciji Szlalom Magyar Bajnoksag. Nal Pegan, član kluba BUM Koper, je tekmoval v skupini U19 in zmagal. V generalni razvrstitvi je zasedel drugo mesto. Čestitke!
Dodaj odgovor
Za objavo komentarja se morate prijaviti.










