
Ime: Jure
|
Style team: Kakšni so bili tvoji cilji pred tekmo? Vedno se gre na zmago :) ST: Kje koliko časa in kako si se pripravljal na tekmo? Malo v Grčiji, malo na okoliških spotih. ST: Kako si se odrezal na tekmi? Katere nasprotnike si imel, kako ti je šlo,...? Sem zadovoljen, vsi so bili težki.
|
ST: Kakšni so bili pogoji na vodi, kako si se znašel? Se moraš malo navaditi na ta čuden chop.
ST: Katere trike odpelješ v idealnih pogojih in katere se trenutno še učiš? Večino osnovnih slajdanih trikov (spock, grubby...), učim se shov it.
|
ST: Najboljši trik, ki si ga na tekmi odpeljal? Spock in loop v slabšo stran. ST: Kakšna se ti je zdela tekma nasplošno? Katere so bile pozitivne stvari in kaj bi lahko bilo še boljše? Na splošno je blo fajn, več komentiranja o trenutnem poteku tekme. ST: Bi rad še kaj dodal? Drugo leto še večja tekma ST: Kakšni so tvoji načrti za prihodnost? Surf more, work less. ST: Se vidimo naslednje leto? Itak! ST: Čestitke in hvala za intervju!
|